19 лютого армія рф обстріляла Нікополь та два села Марганецької громади
На ранок окупант вдарив по населеному пункту Мирівської сільської територіальної громади. Також вночі ворог атакував Дніпропетровщину «шахeдами».
Слідчо-оперативні групи поліції встановили, що у Нікопольському районі пошкоджено близько 10 приватних домоволодінь, господарських споруд, приватне підприємство, газогони. У будівлях снарядами окупанта пробило дах та стіни, посікло фасади, вибило шибки, понівечило паркани навколо домоволодінь та людське майно.
Внаслідок атаки ворожих безпілотників у Дніпровському районі пошкоджені будинки та автівки містян. На щастя, люди не постраждали.
На місцях обстрілів правоохоронці задокументували наслідки російської агресії.