Президент Володимир Зеленській подякував Азербайджану за відчутну енергетичну підтримку України
Про це Зеленський зазначив у зверненні.
«Хочу окремо також подякувати Азербайджану – за дуже відчутну енергетичну підтримку для нашої держави», - сказав глава держави.
Зеленський зауважив, що Україна працює з Азербайджаном і у безпековій сфері, «щоб наш український безпековий досвід і компетенції наших воїнів допомагали нашим друзям».
Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква у Києві на заході з нагоди Дня незалежності Азербайджану відзначив допомогу Азербайджану у відновленні енергетичної інфраструктури України після російських атак, обсяг якої вже перевищує 12 мільйонів доларів з 2022 року.