Зеленський подякував Азербайджану за енергетичну підтримку України

01 червня 2026
 Зеленський подякував Азербайджану за енергетичну підтримку України

Президент Володимир Зеленській подякував Азербайджану за відчутну енергетичну підтримку України

Про це Зеленський зазначив у зверненні.

«Хочу окремо також подякувати Азербайджану – за дуже відчутну енергетичну підтримку для нашої держави», - сказав глава держави.

Зеленський зауважив, що Україна працює з Азербайджаном і у безпековій сфері, «щоб наш український безпековий досвід і компетенції наших воїнів допомагали нашим друзям».

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква у Києві на заході з нагоди Дня незалежності Азербайджану відзначив допомогу Азербайджану у відновленні енергетичної інфраструктури України після російських атак, обсяг якої вже перевищує 12 мільйонів доларів з 2022 року.

Джерело Укрінформ