Президент Володимир Зеленський привітав військовослужбовців Держспецзв’язку з професійним святом, відзначив їх державними нагородами, а також вручив погони генерал-майора керівнику ДССЗЗІ Олександру Потію
Про це глава держави повідомив у Телеграмі.
«Сьогодні День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Я дякую за внесок у захист суверенітету України, за стабільний зв'язок, починаючи з перших днів повномасштабного російського вторгнення», - сказав Зеленський.
Він відзначив військовослужбовців Держспецзв’язку державними нагородами. «Серед них ті, хто перехоплюють «шахеди» та керують дронами, забезпечують зв’язок для держави та Сил оборони й посилюють кібербезпеку України», - зауважив Президент.
Він також вручив погони генерал-майора керівнику ДССЗЗІ Олександру Потію.
29 квітня 2021 року Президент Володимир Зеленський підписав указ "Про День Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України". Його щороку відзначають 25 травня.