В Україні вперше перевантажили олію у відкритому морі

18 травня 2020
 В Україні вперше перевантажили олію у відкритому морі

В Україні вперше здійснили операцію з довантаження у відкритому морі соняшникової олії з річкового танкера на морський. На підготовку операції витратили рік

Передає Ukraine News.

В компанії зазначили, що таку операцію проводять в Україні вперше, а на планування та підготовку витратили рік. Якщо перевантаження на рейді зернових для України вже буденність, то для соняшникової олії це справжній прорив, тому що умови по STS перевантаженням тля танкерів набагато вищі ніж у балкерів, що потребує набагато більшого рівня безпеки. Для таких перевантажень необхідне використання спеціальних шлангів та спеціалізованого допоміжного судна.

Олію перевантажили з річкового танкера  «UBC Amosov» на морський танкер «SC Draco» в районі зовнішнього рейду Миколаївського порту «Банка Трутаєва» (біля Очакова) на замовлення компанії Kernel. Завантаження танкерів здійснив спеціалізований порт «Ніка-Тера».

Морський танкер «SC Draco» завантажився в миколаївському порту «Ніка-Тера» 33200 тоннами олії на максимальну осадку 10,3 м, після чого вийшов на «Банку Трутаєва» для дозавантаження.

Танкер компанії United Barge «UBC Amosov» довантажив на «SC Draco» 2600 тонн олії. Це дозволило значно зменшити витрати на фрахт всього судна і оптимізувати логістику, уникнувши витрат із суднозаходів в другій український порт, зазначили в компанії.

Події Відео 24 листопада 2022

Семеро столичних кінологів зі службовими собаками успішно пройшли навчання та отримали профільні сертифікати

Тепер правоохоронці разом зі своїми чотирилапими напарниками нестимуть службу не лише у столиці, а й у різних регіонах України